Pogotowie komputerowe Warszawa In-House

tel.: 691 878 966

Sposób na darmową muzykę z sieci?

Sposób na darmową muzykę z sieci?

Muzo to nowo powstały serwis muzyczny pozwalający na darmowy odsłuch muzyki (do 20 godzin miesięcznie). Pakiet muzoGo, umożliwia nieograniczony dostęp do muzyki nie tylko poprzez komputer ale również, dzięki dedykowanej aplikacji, za pośrednictwem telefonu z systemem Android – ta usługa jest jednak płatna (19.90 zł/mc).
Posiadaczom iPhone nasze pogotowie komputerowe poleca natomiast darmową aplikację Tuba.FM, która mimo, że reklamowana jako radio internetowe pozwala znaleźć konkretnych wykonawców i w ten sposób słuchać tylko utworów interesującego nas artysty lub konkretnego gatunku muzycznego.Radio Tuba.FM dostępne jest również poprzez stronę internetową. W obydwu przypadkach (bezpłatne Muzo i Tuba.FM) trzeba przeboleć wszędobylskie reklamy przed utworami. W dobie nagonki na piratów nie do przecenienia jest także fakt, że korzystanie z tych serwisów jest całkowicie legalne.

Zobacz również


Kontakt

Pogotowie Komputerowe In-House jest do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu, w godzinach od 8:30 do 19:30, na terenie miasta stołecznego Warszawy i okolic pod numerem telefonu: 691 878 966

Copyright (C) IN-HOUSE Polityka prywatności Realizacja: Estymo - Strony internetowe Olsztyn