Pogotowie komputerowe Warszawa In-House

tel.: 691 878 966

Odzyskiwanie utraconych danych Warszawa

Odzyskiwanie utraconych danych Warszawa

Aktualne trendy wskazują na masowy wzrost ilości przechowywanych przez użytkowników danych. Zjawisko to wiąże się z popularyzacją fotografii cyfrowej, filmowania hd czy serwisów społecznościowych. Trend ten wpływa na zapotrzebowanie, a nawet konieczność dodatkowego zabezpieczenia swoich danych. Ci, którzy zapominają o backupie często konfrontowani są z koniecznością ich kosztownego odzysku. Liczne grasujące w Sieci mutacje wirusów szyfrujących czy podwyższona awaryjność zarówno tradycyjnych dysków talerzowych, jak i dysków półprzewodnikowych (SSD) prowadzą do utraty danych. W wielu przypadkach zdarza się tak, że przed wykonaniem jakichkolwiek prac odzysku klient obciążony jest niebagatelnym kosztem samej ekspertyzy (150-300 pln netto). W związku z tym In-House odzysk danych Warszawa wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów proponując usługę odzysku danych. Odzysk może dotyczyć:

 

  • Danych utraconych wskutek nieopatrzenie przeprowadzonego formatowania nośnika;
  • Utraty jednej z partycji;
  • Innych uszkodzeń logicznych struktury danych.

 

Samo odzyskiwanie przez In-House  odzysk danych Warszawa dotyczy wszystkich rodzajów systemów plików (stosowanych zarówno w systemach Windows, jak i Linux czy MacOS), oraz dowolnego formatu pliku, w tym:

  • Zdjęć
  • Dokumentów
  • Filmów
  • Muzyki
  • Danych księgowych
  • Inne

W wielu przypadkach udaje się poza plikami odzyskać całą strukturę katalogów wraz z nazwami poszczególnych plików. W In-House odzysk danych Warszawa staramy się odzyskiwać uszkodzone pliki z wykonanej wcześniej kopii lustrzanej nośnika, co nie modyfikuje źródła uszkodzonych danych na przykład w przypadku przekazania uszkodzonego nośnika do dalszych prac.

Diagnoza w firmie In-House odzysk danych Warszawa jest bezpłatna, nasi technicy dojeżdżają po odbiór uszkodzonych nośników na miejsce do klienta na terenie Warszawy i okolic. Sam proces odzysku zajmuje zazwyczaj nie więcej niż 48 godzin.  Po odzyskaniu dane są dostarczane(na dowolnym nośniku – pendrive, dysk zewnętrzny usb, płyty dvd/br) i weryfikowane na miejscu u klienta.

W In-House odzysk danych Warszawa zdajemy sobie sprawę jak ważne są dane naszych klientów, dlatego ich proces odzysku i przechowywania podlega ścisłej kontroli. Nie magazynujemy danych klientów na naszych nośnikach bez ich wiedzy i tylko na Państwa wyraźne życzenie dane mogą zostać zachowane w naszej firmie do momentu weryfikacji poprawności odzyskanych danych u klienta. Po pozytywnej weryfikacji dane zostają bezpowrotnie usunięte z naszych nośników.

Serwis Komputerowy In-House – komputery to nasza pasja!

Zobacz również

Kontakt

Pogotowie Komputerowe In-House jest do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu, w godzinach od 8:30 do 19:30, na terenie miasta stołecznego Warszawy i okolic pod numerem telefonu: 691 878 966

Copyright (C) IN-HOUSE Polityka prywatności Realizacja: Estymo - Strony internetowe Olsztyn