Pogotowie komputerowe Warszawa In-House

tel.: 691 878 966

Misja – pogotowie komputerowe Ursynów

Od początku naszej działalności fundamentalnym jej założeniem było jak najszybsze rozwiązanie postawionego przed naszymi informatykami problemu. Sama naprawa komputera klienta jest przeprowadzana solidnie, w oparciu o ustandaryzowane procedury serwisowe (wnikliwa diagnoza usterki, backup danych). Dzięki temu w ciągu całej działalności In-House Pogotowie Komputerowe Ursynów nie zdarzył się żaden przypadek utraty danych klienta. Nasze doświadczenie pomogło nam również znacznie przyspieszyć naprawę komputera, która zamyka się zazwyczaj w okresie jednej doby od przyjęcia sprzętu do serwisu komputerowego.

Tym klientom, którzy nie chcą stracić swojego komputera z oczu zaoferowaliśmy pracę naszego informatyka na miejscu, dzięki czemu macie Państwo pewność, że całkowicie kontrolujecie przebieg naprawy sprzętu. W większości wypadków już w trakcie pierwszej wizyty informatyka In-House Pogotowie Komputerowe Ursynów problem zostanie bezpowrotnie usunięty, dotyczy to w szczególności interwencji związanych z siecią i dostępem do Internetu.

Jesteśmy w pełni świadomi naszej misji, nasi informatycy nie operują technicznym żargonem, starają się raczej w sposób przystępny przedstawić wszelkie informacje związane z naprawą komputera użytkownikowi nieobeznanemu z informatyką. Państwa satysfakcja jest dla nas najważniejsza, dlatego w naszym pogotowiu komputerowym pracują fachowcy cierpliwi i przystępni, którzy zawsze odpowiedzą na nurtujące pytania z dziedziny zabezpieczenia komputera w sieci, usuwania wirusów, konfiguracji poczty i wielu innych zagadnień. Rozumiemy również, że w dobie dynamicznego rozwoju informatyki rosną również potrzeby rynku konsumenckiego dlatego aby nadążyć nad zmieniającymi się trendami technologicznymi stale poszerzamy naszą wiedzę informatyczną i doświadczenie serwisowe. Dla Państwa wygody operujemy również w niestandardowych godzinach, również w weekendy i dni wolne od pracy. Za diagnozę usterki i doradztwo nie pobieramy opłat.

In-House Pogotowie Komputerowe Ursynów działa w obrębie Stolicy oraz jej okolic. Na najkrótszy czas reakcji mogą liczyć mieszkańcy takich okolic jak: Kabaty, Natolin, Imielin, Stokłosy, Wyczółki, Pyry, Służew, Służewiec, Sadyba, Stegny, Stary Mokotów, Sielce, Czerniaków, Siekierki, Augustówka, Wierzbno, Ksawerów, Wyględów, Zawady, Powsin i Powsinek.

Ursynów, Mokotów, Śródmieście, Ochota, Wola, Włochy, Ursus, Wilanów to dzielnice, do których dotrzemy najszybciej, polecamy się również mieszkańcom miejscowości: Konstancin, Józefosław, Piaseczno, Stara Iwiczna.

Inne dzielnice, w jakich działa Serwis Komputerowy In-House to: Żoliborz, Bielany, Bemowo, Białołęka, Wawer, Rembertów, Praga Południe, Praga Północ, Tarchomin, Wesoła, Targówek.
In-House Pogotowie Komputerowe Ursynów – szybko, sprawnie, solidnie.


Kontakt

Pogotowie Komputerowe In-House jest do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu, w godzinach od 8:30 do 19:30, na terenie miasta stołecznego Warszawy i okolic pod numerem telefonu: 691 878 966

Copyright (C) IN-HOUSE Polityka prywatności Realizacja: Estymo - Strony internetowe Olsztyn