Pogotowie komputerowe Warszawa In-House

tel.: 691 878 966

Serwis komputerowy Stegny

Serwis komputerowy Stegny

In-House serwis komputerowy Stegny powstał w odpowiedzi na potrzeby Klientów, dla których czas jest szczególnie cenny. Rozumiemy, na jakie kłopoty naraża nas obecnie niesprawny komputer, w związku z tym proponujemy maksymalne skrócenie czasu awarii poprzez naprawę Państwa sprzętu na miejscu. Dojeżdżamy najczęściej w dniu zgłoszenia usterki, unikając ryzyka uszkodzenia komputera czy laptopa w transporcie. Państwo jednocześnie mają kontrolę nad swoimi danymi i mogą w trakcie naprawy uzyskać od nas dodatkowe informacje.
In-House serwis komputerowy Stegny zajmuje się między innymi wgrywaniem i optymalizacją systemów Ms Windows, usuwaniem wirusów, diagnostyką i czyszczeniem podzespołów, instalacją urządzeń peryferyjnych, zabezpieczaniem sprzętu przed nieuprawnionymi połączeniami internetowymi z zewnątrz. Jeśli utracili Państwo hasła czy dane, odzyskamy je i zabezpieczymy komputer przed taką sytuacją na przyszłość. Jeżeli sprzęt działa za wolno, zawiesza się – przyspieszymy i usprawnimy jego działanie poprzez optymalizację systemów i usunięcie konfliktów oprogramowania.
Nasi informatycy do każdego Klienta i każdego problemu podchodzą indywidualnie. Dopasujemy się do Państwa potrzeb, zrozumiale wyjaśnimy wątpliwości czy doradzimy w wyborze sprzętu, a nawet nauczymy podstaw obsługi komputera.
Polecamy Państwu usługi In-House serwis komputerowy Stegny!

Zobacz również

Kontakt

Pogotowie Komputerowe In-House jest do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu, w godzinach od 8:30 do 19:30, na terenie miasta stołecznego Warszawy i okolic pod numerem telefonu: 691 878 966

Copyright (C) IN-HOUSE Polityka prywatności Realizacja: Estymo - Strony internetowe Olsztyn