Pogotowie komputerowe Warszawa In-House

tel.: 691 878 966

Serwis komputerowy Wierzbno

Serwis komputerowy Wierzbno

Jeśli mają Państwo jakikolwiek problem z niesprawnym komputerem czy laptopem, jeśli działa zbyt wolno, zawiesza się lub nagle wyłącza, zapraszamy do In-House serwis komputerowy Wierzbno. Wystarczy do nas zadzwonić, a my przyjedziemy – najczęściej jeszcze tego samego dnia – i u Państwa w domu lub w firmie na miejscu usuniemy usterkę.
Rozumiejąc, jak cenny jest Państwa czas, serwisanci In-House serwis komputerowy Wierzbno wypracowali własne standardy i procedury skracające do minimum proces wykrywania problemu i jego naprawy. Korzystamy ze specjalistycznego sprzętu i oprogramowania diagnostycznego, a przede wszystkim z wieloletniego doświadczenia i wiedzy naszych informatyków. Bezpieczeństwo Państwa plików i komputera jest dla nas priorytetem. W trakcie naszej działalności żaden z Klientów nie utracił swoich danych.
W szerokiej ofercie In-House serwis komputerowy Wierzbno znaleźć można wymianę i czyszczenie podzespołów komputerowych, usuwanie konfliktów oprogramowania i wirusów, odzyskiwanie utraconych haseł i plików czy zabezpieczanie danych przed ponowną utratą. Ponadto konfigurujemy sieci internetowe, doradzamy przy wyborze nowego sprzętu lub podzespołów, a nawet prowadzimy kursy nauki podstawy obsługi komputera dla dzieci i osób starszych.
Czekamy na Państwa telefon – gwarantujemy indywidualne podejście do każdego Klienta!

Zobacz również

Kontakt

Pogotowie Komputerowe In-House jest do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu, w godzinach od 8:30 do 19:30, na terenie miasta stołecznego Warszawy i okolic pod numerem telefonu: 691 878 966

Copyright (C) IN-HOUSE Polityka prywatności Realizacja: Estymo - Strony internetowe Olsztyn