Pogotowie komputerowe Warszawa In-House

tel.: 691 878 966

Serwis komputerowy Warszawa Ursynów

Serwis komputerowy Warszawa Ursynów

In-House serwis komputerowy Warszawa Ursynów

Oferta In-House serwis komputerowy Warszawa Ursynów skierowana jest do Klientów indywidualnych oraz firm. Wiemy, jakie koszty materialne i niematerialne generuje niesprawny komputer, dlatego oferujemy Państwu dojazd i natychmiastową naprawę sprzętu na miejscu. Skracamy w ten sposób czas usunięcia awarii, ponadto zmniejszamy ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu, a Państwo widzą, co robimy i na bieżąco mogą prosić o dodatkowe objaśnienia.

In-House serwis komputerowy Warszawa Ursynów to zespół informatyków z wieloletnim doświadczeniem, z wypracowanymi standardami i procedurami bazującymi na wysokiej jakości sprzęcie diagnostycznym. Kolejni Klienci obdarzają nas zaufaniem, wracając do naszego serwisu i polecając nas znajomym. Jesteśmy elastyczni, jeśli chodzi o terminy napraw, szybko diagnozujemy przyczyny problemów z komputerem i skutecznie je eliminujemy. Ponadto polecamy Państwu rozwiązania, które w przyszłości zminimalizują ryzyko kolejnej awarii.

Kolejnym atutem serwisantów In-House serwis komputerowy Warszawa Ursynów jest komunikatywność. W jasny sposób odpowiadamy na pytania, tłumaczymy skąd wzięły się problemy ze sprzętem lub oprogramowaniem czy doradzamy w wyborze nowego. Oferujemy również naukę podstaw obsługi komputera dla dzieci i dorosłych. Uważamy, że właściwie użytkowany sprzęt komputerowy będzie wielką pomocą w codziennym życiu i pracy każdego z nas.

In-House – komputery to nasza pasja!

Zobacz również

Kontakt

Pogotowie Komputerowe In-House jest do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu, w godzinach od 8:30 do 19:30, na terenie miasta stołecznego Warszawy i okolic pod numerem telefonu: 691 878 966

Copyright (C) IN-HOUSE Polityka prywatności Realizacja: Estymo - Strony internetowe Olsztyn