Pogotowie komputerowe Warszawa In-House

tel.: 691 878 966

Serwis komputerowy Wilanów

Serwis komputerowy Wilanów

In-House serwis komputerowy Wilanów oferuje usługi naprawy komputerów i laptopów dla firm i osób prywatnych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystko, co jest związane z serwisowaniem sprzętu komputerowego – od instalacji Ms Windows, usuwania wirusów i konfliktów oprogramowania, poprzez diagnostykę i czyszczenie podzespołów, aż po zabezpieczenie sprzętu przed utratą danych czy przed nieuprawnionymi połączeniami internetowymi z zewnątrz. Ponadto usuwamy i odzyskujemy utracone hasła, archiwizujemy dane, przyspieszamy i usprawniamy działanie komputera poprzez optymalizacje systemów i usuwanie konfliktów oprogramowania, a nawet prowadzimy indywidualne kursy nauki obsługi dla dzieci i seniorów.

Nasza wszechstronność wynika z długoletniego doświadczenia. Serwisanci In-House serwis komputerowy Wilanów skrócą do minimum czas diagnozy i sprawnie usuną wszelkie nieprawidłowości. Dysponujemy wysokiej jakości specjalistycznym sprzętem i oprogramowaniem. Nie szukamy w ciemno przyczyny usterki, dbamy o bezpieczeństwo Państwa komputera i plików na nim zapisanych. Od początku naszej działalności żaden z Klientów nie utracił swoich danych.

Dzięki pracownikom In-House serwis komputerowy Wilanów koszty eksploatacji sprzętu będą najniższe. Doradzimy w wyborze optymalnych podzespołów, właściwego oprogramowania i urządzeń peryferyjnych tak, aby otrzymać najlepszą jakość działania za możliwie niską cenę. Polecamy nasze usługi!
In-House – komputery to nasza pasja!

Zobacz również

Kontakt

Pogotowie Komputerowe In-House jest do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu, w godzinach od 8:30 do 19:30, na terenie miasta stołecznego Warszawy i okolic pod numerem telefonu: 691 878 966

Copyright (C) IN-HOUSE Polityka prywatności Realizacja: Estymo - Strony internetowe Olsztyn