Pogotowie komputerowe Warszawa In-House

tel.: 691 878 966

Serwis komputerowy Mokotów

Serwis komputerowy Mokotów

In-House serwis komputerowy Mokotów jest firmą z wieloletnim doświadczeniem, czego rekomendacją jest stale powiększające się grono zadowolonych Klientów. Usługi świadczymy w domu lub w siedzibie firmy Klienta, aby maksymalnie skrócić czas awarii Państwa komputera. Nasi klienci mają wgląd w to, co się dzieje z ich sprzętem i danymi. Mogą na bieżąco zadawać pytania, a my wyjaśnimy wszystko zrozumiałym językiem, unikając specjalistycznego żargonu.

Serwisanci In-House serwis komputerowy Mokotów korzystają z wysokiej klasy sprzętu i oprogramowania diagnostycznego. W ciągu lat naszej działalności na rynku wypracowaliśmy procedury, dzięki którym trafnie diagnozujemy problem i natychmiast przystępujemy do jego usuwania. Dbamy przy tym o bezpieczeństwo Państwa plików – nam nie zdarza się utrata danych Klienta.

Zajmujemy się wszystkim, co związane jest z nieprawidłowym funkcjonowaniem komputera, jego osprzętu i oprogramowania. Informatycy In-House serwis komputerowy Mokotów zdiagnozują, wymienią i oczyszczą podzespoły komputerowe, usuną konflikty oprogramowania, wirusy i skutki ich działania, odzyskają utracone hasła i pliki oraz zabezpieczą je przed ponowną utratą, skonfigurują sieć internetową i ochronią komputer przed niepowołanymi połączniami z zewnątrz, doradzą przy wyborze nowego sprzętu lub podzespołów, a nawet przeprowadzą kurs nauki podstawy obsługi komputera. Zapraszamy do współpracy!

In-House – komputery to nasza pasja!

Zobacz również

Kontakt

Pogotowie Komputerowe In-House jest do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu, w godzinach od 8:30 do 19:30, na terenie miasta stołecznego Warszawy i okolic pod numerem telefonu: 691 878 966

Copyright (C) IN-HOUSE Polityka prywatności Realizacja: Estymo - Strony internetowe Olsztyn