Pogotowie komputerowe Warszawa In-House

tel.: 691 878 966

Serwis komputerowy Stokłosy

Serwis komputerowy Stokłosy

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek kłopoty z komputerem czy laptopem, jeżeli sprzęt za wolno lub w ogóle nie działa, zawiesza się, utracili Państwo hasła dostępu lub pliki, nie ma połączenia z Internetem, itp. wówczas In-House serwis komputerowy Stokłosy jest do Państwa dyspozycji.
Zajmujemy się wszystkimi problemami, które mogą się pojawić w trakcie obsługi komputera. Naprawiamy sprzęt, instalujemy i reinstalujemy oprogramowanie, czyścimy i wymieniamy podzespoły, tworzymy kopie zapasowe, odtwarzamy utracone dane, konfigurujemy połączenia internetowe, uczymy podstaw obsługi, usprawniamy działanie sprzętu, usuwamy wirusy i zabezpieczamy przed nimi na przyszłość. Słowem, komputery nie mają przed nami tajemnic.
In-House serwis komputerowy Stokłosy działa na rynku od wielu lat, zyskując coraz więcej zadowolonych Klientów. Nasze doświadczenie i wiedza wsparte specjalistycznym sprzętem diagnostycznym dają Państwu gwarancję, że z każdym zadaniem uporamy się szybko i bezpowrotnie. Nasi serwisanci wiedzą, jak uciążliwa może być awaria komputera, więc dojeżdżają do Państwa i wykonują usługę na miejscu. Szanujemy czas naszych Klientów, minimalizujemy ryzyko uszkodzenia sprzętu podczas transportu oraz wyjaśniamy wszelkie wątpliwości na bieżąco.
In-House serwis komputery Stokłosy zaprasza Klientów indywidualnych oraz firmy!
Komputery to nasza pasja!

Zobacz również

Kontakt

Pogotowie Komputerowe In-House jest do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu, w godzinach od 8:30 do 19:30, na terenie miasta stołecznego Warszawy i okolic pod numerem telefonu: 691 878 966

Copyright (C) IN-HOUSE Polityka prywatności Realizacja: Estymo - Strony internetowe Olsztyn