Pogotowie komputerowe Warszawa In-House

tel.: 691 878 966

Instalacja i reinstalacja MS Windows Warszawa

Instalacja i reinstalacja MS Windows Warszawa

Wychodząc rosnącemu zapotrzebowaniu na zabezpieczanie istotnych danych klienta In-House naprawa komputerów Ursynów instaluje wszystkie systemy operacyjne rodziny MS Windows na miejscu u klienta. Sama procedura jest to bardzo wygodna i bezpieczna, zapewnia pełną kontrolę klienta nad przebiegiem całego procesu. Przed ponownym wgraniem systemu informatyk Pogotowia Komputerowego In-House tworzy kopię zapasową plików klienta na zewnętrzny nośnik (pendrive lub dysk twardy USB). Kopiujemy przede wszystkim dokumenty użytkownika, jego pocztę elektroniczną,  multimedia (czyli zdjęcia i filmy). Ponadto tworzymy backup wszystkich niestandardowych  plików i ustawień naszych klientów – na przykład danych z programów księgowych lub pakietów graficznych. Aby zadbać o bezpieczeństwo nowo zainstalowanego systemu operacyjnego informatyk skanuje przywracane dane klienta zaktualizowanym programem antywirusowym. Następnym etapem jest konfiguracja samego systemu – instalacja sterowników sprzętu (płyty głównej, kart graficznej, karty dźwiękowej) oraz konfiguracja połączenia sieciowego. Jednocześnie instalujemy i ustawiamy poprawne działanie peryferiów komputerowy- drukarki, skanera, aparatu cyfrowego. W końcowym etapie pracy informatyka  przywracane są dane klienta, konfigurowana jest poczta i inne programy, które wskaże sam klient. Finalnie poprzez funkcję update aktualizujemy system Windows do najnowszej dostępnej wersji.

W razie potrzeby In-House naprawa komputerów Ursynów wydeleguje do Państwa swojego pracownika, który z chęcią przedstawi funkcje systemu MS Windows i odpowie na każde Państwa pytanie dotyczące jego obsługi. Zadba również o jego bezpieczeństwo instalując pakiet programów ochrony antywirusowej. Ponadto nasz informatyk poinstruuje Państwa jak bezpiecznie korzystać z komputera korzystając z bankowości internetowej i unikając takich zagrożeń jak wirusy szyfrujące typu ransomware oraz infekcji uciążliwymi bannerami reklamowymi.

Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą naszej pomocy komputerowej dotyczącą instalacji systemów operacyjnych z rodziny MS Windows to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 691 878 966. Dojeżdżamy na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości. In-House – naprawa komputerów Ursynów to firma z dużym doświadczeniem na rynku konsumenckiego IT, która zadba o bezpieczeństwo Państwa danych oraz komfort użytkowania komputera PC.

In-House – komputery to nasza pasja!

Zobacz również

Kontakt

Pogotowie Komputerowe In-House jest do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu, w godzinach od 8:30 do 19:30, na terenie miasta stołecznego Warszawy i okolic pod numerem telefonu: 691 878 966

Copyright (C) IN-HOUSE Polityka prywatności Realizacja: Estymo - Strony internetowe Olsztyn