Pogotowie komputerowe Warszawa In-House

tel.: 691 878 966

Nauka obsługi komputera Warszawa

Nauka obsługi komputera Warszawa

In-House Naprawa Komputera Warszawa Mokotów poza usługami informatycznymi i serwisowymi posiada w swojej ofercie szereg usług szkoleniowych. Naszą ofertę kierujemy do klienta w każdym wieku. Szkolenia takie realizowane są na miejscu u klienta. Nasi informatycy to osoby nie operujące slangiem informatycznym, cierpliwe wyrażające się zrozumiale nawet dla osób nie posiadających żadnej wiedzy i doświadczenia w obsłudze komputera. Mogą to być sprofilowane korepetycje przygotowane po rozmowie z użytkownikiem komputera, dotyczące różnych obszarów informatyki, a w szczególności:

  • nauki podstaw obsługi komputera PC (w tym: obsługa podstawowych komend w systemach rodziny Windows, obsługa przeglądarek internetowych, programów antywirusowych, aplikacji użytkowych, przeglądarek zdjęć, uruchamianie multimediów);
  • nauki obsługi podstaw pakietów biurowych (zarówno komercyjnych jak MS Office jak i niekomercyjnych typu Open Office);
  • bezpiecznego zachowania w Sieci (w tym w mediach społecznościowych typu twitter, facebook, snapchat itp.);
  • obsługi peryferiów komputerowych (aparat cyfrowy, skaner, drukarka);
  • obsługi urządzeń mobilnych (tablet, smartfon, phtablet).

Poza podstawami informatyk In-House Naprawa Komputera Warszawa Mokotów może przekazać wiedzę dotyczącą bardziej zaawansowanych zagadnień informatycznych:

  • szeroko rozumiana konserwacja komputera i systemu Windows (czyszczenie i defragmentacja rejestru systemowego, usuwanie pochodzących z Internetu plików tymczasowych, aktualizacja sterowników urządzeń)
  • zabezpieczanie komputera przed zagrożeniami z Sieci (adware, ransomware, keyloggery, trojany, inne) poprzez instalację i konfigurację stosownych narzędzi;
  • konfiguracja i  optymalizacja komputerów do zastosowań specjalistycznych – stacji roboczych, stacji graficznych, komputerów do projektowania CAD, komputerów multimedialnych, dla graczy itd.

Poza wymienionymi zagadnieniami personel In-House Naprawa Komputera Warszawa Mokotów otwarty jest na zgłębienie i omówienie każdej kwestii informatycznej jaka może Państwa nurtować. Staramy się posługiwać językiem przystępnym nawet dla laika w kwestiach informatycznych, stale rozwijamy naszą wiedzę i branżowe doświadczenie tak by nasi klienci mieli dostęp do najnowszych informacji z branży IT. Jako że jesteśmy przede wszystkim praktykami pokażemy jak zdobyte informacje pomogą podnieść komfort i bezpieczeństwo korzystania z komputera. Zapraszamy do kontaktu – 691 878 966.

In-House – komputery to nasza pasja!

Zobacz również

Kontakt

Pogotowie Komputerowe In-House jest do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu, w godzinach od 8:30 do 19:30, na terenie miasta stołecznego Warszawy i okolic pod numerem telefonu: 691 878 966

Copyright (C) IN-HOUSE Polityka prywatności Realizacja: Estymo - Strony internetowe Olsztyn