Pogotowie komputerowe Warszawa In-House

tel.: 691 878 966

Windows 8 bez funkcji Aero

Windows 8 bez funkcji Aero

Microsoft zamierza porzucić rozwijaną w poprzednich wersjach klienckich systemu Windows (Vista i 7) szeroko promowaną funkcję Aero Glass. Najnowsze dziecko giganta z Redmond ma być pozbawione tej opcji. Podgrzało to i tak już gorącą atmosferę wokół nietypowego interfejsu Windows 8 – poprzednie przecieki mówiły o usunięciu funkcji tak starej jak sam Windows – przycisku “start”, który rozwijał pasek zadań,  zmiany logo czy nowego projektu samego interfejsu, który ma się teraz składać z “kafli”. Kontrowersyjne jest również wprowadzenie elementów wstążki, która ma grupować najpopularniejsze polecenia w jednym miejscu – zakładce “home”.
In-House naprawa komputerów Ursynów sądzi, że usunięcie Aero wyjdzie nowemu systemowi na dobre – funkcja ta potrafiła mocno obciążyć zasoby sprzętowe komputera, często powodując jego ociężałą pracę. Dodatkowo Aero znacznie skraca czas pracy urządzeń zasilanych baterią, więc zadowoleni powinni być także ci użytkownicy, którzy preferują rozwiązania mobilne.

Zobacz również


Kontakt

Pogotowie Komputerowe In-House jest do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu, w godzinach od 8:30 do 19:30, na terenie miasta stołecznego Warszawy i okolic pod numerem telefonu: 691 878 966

Copyright (C) IN-HOUSE Polityka prywatności Realizacja: Estymo - Strony internetowe Olsztyn