Pogotowie komputerowe Warszawa In-House

tel.: 691 878 966

Porządki na facebookowej “ścianie”

Porządki na facebookowej “ścianie”

Wielkie porządki u Facebooka – gigant walczy ze zaśmieconymi tablicami przez wszelakie aplikacje swoich użytkowników. Mimo, że automatyczne publikowanie i udostępnianie treści z innych programów jest bardzo wygodne, prowadzi często do spamowania tablic znajomych zazwyczaj bez świadomości publikującego. Jeżeli Waszym problemem są duże ilości śmieciowych postów pochodzących od facebookowych znajomych (szczególnie tych z gier, aplikacji, sondaży itp) możecie zadbać o swojego newsfeeda: od teraz każda aktywność zewnętrznej aplikacji będzie musiała być przed opublikowaniem przez was potwierdzona. Naprawa komputera Warszawa Służew przychyla się takiej inicjatywie – nieraz walczymy ze spamem beztrosko rozpowszechnianym przez znajomych na facebookowej tablicy.

Jeżeli masz problemy z zaśmieconym komputerem, walczysz z niemożliwymi do zamknięcia reklamami lub innymi infekcjami wirusami typu adware to zachęcamy do kontaktu z nami.

In-House – komputery to nasza pasja!

Zobacz również


Kontakt

Pogotowie Komputerowe In-House jest do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu, w godzinach od 8:30 do 19:30, na terenie miasta stołecznego Warszawy i okolic pod numerem telefonu: 691 878 966

Copyright (C) IN-HOUSE Polityka prywatności Realizacja: Estymo - Strony internetowe Olsztyn