Pogotowie komputerowe Warszawa In-House

tel.: 691 878 966

Google karze Bank Millennium i Play

Google karze Bank Millennium i Play

Google wycięło strony internetowe Banku Millennium, Play, Tablica.pl i Okazje.info z pierwszych stron wyników wyszukiwania. Jest to ostrzeżenie za niezgodne z wytycznymi firmy praktyki pozycjonowania. Informacje te potwierdza na łamach Wirtualnych Mediów Kaspar Szymański z zespołu search quality wyszukiwarki:
“Te witryny uczestniczyły w systemach wymiany linków, które przekazują PageRank, takich jak e-weblink czy gotlink. Korzystanie z SWL-i lub pozyskiwanie innych nieorganicznych linków może spowodować spadek pozycji witryny w naturalnych wynikach wyszukiwania i nie zalecamy takiej strategii.”
SWL to System Wymiany Linków, zakazany przez Google. Ponieważ podstawą do ustalania pozycji stron w wynikach wyszukiwarki Google są linki kierujące do danej witryny, dodając takie odnośniki przez SWL pozycjoner sztucznie podbija miejsce pozycjonowanej witryny. Pogotowie komputerowe Warszawa uważa, że Google po raz kolejny pokazuje, że posiada niemal absolutną władzę w Internecie, skazując ukarane firmy na korzystanie z płatnego programu wyświetlania reklam Adwords, który w przypadku tak dużych witryn jak Play przyniesie zapewne duże zyski.

Zobacz również


Kontakt

Pogotowie Komputerowe In-House jest do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu, w godzinach od 8:30 do 19:30, na terenie miasta stołecznego Warszawy i okolic pod numerem telefonu: 691 878 966

Copyright (C) IN-HOUSE Polityka prywatności Realizacja: Estymo - Strony internetowe Olsztyn