Pogotowie komputerowe Warszawa In-House

tel.: 691 878 966

Windows 8 droższy?

Windows 8 droższy?

Znany serwis Digitimes publikuje informację jakoby Windows 8 w wersji OEM miał być znacznie droższy od swojego poprzednika – Windows 7. Informacja może zaniepokoić producentów sprzętu, którzy będą musieli ująć wyższą cenę licencji w końcowej cenie produktu. W szczególności dotyczy to sektora ultrabooków z matrycą dotykową, do obsługiwania której przeznaczony jest Windows 8.
Ponadto największy producent procesorów dla ultrabooków – Intel równiez zbytnio się nie kwapi do renegocjacji swoich wysokich cen procesorów z producentami ultrabooków. Naprawa komputerów Warszawa Kabaty uważa, że stwarza to dla całego sektora nieciekawe perspektywy. Z uwagi na działania Intela, mające wypromować nowy segment sprzętu mobilnego (ultrabooki), dziwi takie podejście producenta, którego procesory są najdroższym komponentem w całym sprzęcie. Zarówno Micorosoft jak i Intel nie skomentowali plotek serwisu Digitimes.

Zobacz również


Kontakt

Pogotowie Komputerowe In-House jest do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu, w godzinach od 8:30 do 19:30, na terenie miasta stołecznego Warszawy i okolic pod numerem telefonu: 691 878 966

Copyright (C) IN-HOUSE Polityka prywatności Realizacja: Estymo - Strony internetowe Olsztyn