Pogotowie komputerowe Warszawa In-House

tel.: 691 878 966

Naprawa komputerów Kraków

Naprawa komputerów Kraków

Jesteśmy fachową firmą świadczącą usługi w postaci naprawy komputerów na miejscu u klienta w domu czy firmie. Naprawa komputerów Kraków to szybka odpowiedź i pełen profesjonalizm. Aby skorzystać z naszych usług nie musisz opuszczać z domu, wystarczy zatelefonować, a my dotrzemy, zdiagnozujemy kłopot i zlikwidujemy każdą awarię. Naszym niezaprzeczalnym atutem są wykwalifikowani i rzetelni serwisanci zorientowani na potrzeby klienta biznesowego jak i pojedynczego.

Naprawa komputerów Kraków w swej ofercie posiada:

  • Serwis i reperację laptopów
  • Reinstalację i instalację Windows
  • Strzeżenie systemów operacyjnych
  • Optymalizację systemów Windows
  • Czyszczenie elementów komputerowych
  • Konfigurację łącza internetowego
  • Odzyskiwanie utraconych danych
  • Wymazywanie defektowego oprogramowania

To jedne z licznych usług jakie oferujemy. Naprawa komputerów Kraków zajmuje się również nauką obsługi komputera skierowaną szczególnie do osób starszych i dzieci. W dzisiejszych czasach dzieci już od najmłodszych lat mają do czynienia z komputerem i pokrewnymi urządzeniami np. tablet bądź smartfon. Nauka w tak młodym wieku idzie niesłychanie prędko i sprawnie. Inaczej jest już z ludźmi w starszym wieku. Nasi seniorzy wymagają już więcej czasu, wsparcia i uporczywości w edukacji, a naprawa komputerów Kraków im to umożliwia. Jesteśmy asertywni, wytrzymali i doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie każdy musi być specem komputerowym.

Pogotowie komputerowe KrakowNaprawa komputerów Kraków w autorskiej ofercie proponuje usuwanie konfliktów software`owych i sprzętowych. Niejednokrotnie po instalacji konkretnego oprogramowania okazuje się iż nie działa ono odpowiednio. Nasza firma zajmuje się znajdowaniem odpowiednich rozwiązań, kompatybilnych z nowym oprogramowaniem i instalacją odpowiedniego oprogramowania czy instalacja podzespołów komputerowych. Służymy dodatkowo wskazówką przy zakupie nowego komputera oraz części komputerowych zgodnie działających ze starszymi urządzeniami.

Nasza firma wciąż się zmienia, serwisanci sukcesywnie budują osobiste kwalifikacje aby sprostać Państwa oczekiwaniom prężnie rozwijającej się technologii komputerowej.

Naprawa komputerów Kraków – o wysokości naszych usług świadczy ciągle powiększające się grono zadowolonych klientów! Jeśli chcesz zapomnieć o problemach z komputerem, cenisz sobie czas i pieniądze oraz szybkość działania i bezpieczeństwo swoich danych, dołącz do nich! Serdecznie zapraszamy – pogotowie komputerowe Kraków.

Kontakt

Pogotowie Komputerowe In-House jest do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu, w godzinach od 8:30 do 19:30, na terenie miasta stołecznego Warszawy i okolic pod numerem telefonu: 691 878 966

Copyright (C) IN-HOUSE Polityka prywatności Realizacja: Estymo - Strony internetowe Olsztyn