Pogotowie komputerowe Warszawa In-House

tel.: 691 878 966

Serwis komputerowy Kabaty

Serwis komputerowy Kabaty

In-House serwis komputerowy Kabaty istnieje na rynku od 2008 roku. Dzięki setkom naprawionych urządzeń, przeprowadzonych procesów diagnostycznych, instalacji i reinstalacji oprogramowania, wykonanych kopii zapasowych czy odzyskanych haseł możemy się pochwalić doświadczeniem, które gwarantuje szybkie i precyzyjne rozpoznanie problemu i możliwie najkrótszą naprawę komputera czy laptopa. Mając na względzie bezpieczeństwo Państwa sprzętu i danych na nim zapisanych, usługę naprawy wykonujemy u Państwa w domu lub w siedzibie Państwa firmy.
Informatycy in-House serwis komputerowy Kabaty rozwiążą każdy problem związany z nieprawidłową pracą komputera. Oprócz napraw wykonujemy czyszczenie podzespołów, instalujemy urządzenia peryferyjne, optymalne dla Państwa sprzętu, dobieramy i wgrywamy odpowiednie oprogramowanie, usuwamy i zabezpieczamy przed wirusami, konfigurujemy łącze internetowe, odzyskujemy utracone pliki i hasła oraz tworzymy system zabezpieczeń przed ponowną utratą danych.
Jesteśmy komunikatywni, odpowiadamy na Państwa pytania językiem prostym, unikając specjalistycznego żargonu, doradzamy w wyborze osprzętu, a także uczymy podstaw obsługi komputera. Cieszymy się, że dzięki naszym atutom In-House serwis komputerowy Kabaty zdobywa ciągle powiększające się grono zadowolonych Klientów. Czekamy na Państwa telefon!

Zobacz również

Kontakt

Pogotowie Komputerowe In-House jest do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu, w godzinach od 8:30 do 19:30, na terenie miasta stołecznego Warszawy i okolic pod numerem telefonu: 691 878 966

Copyright (C) IN-HOUSE Polityka prywatności Realizacja: Estymo - Strony internetowe Olsztyn